Wykonujemy wszelkiego rodzaju zlecenia głównie z dziedziny architektury, architektury przemysłowej, wzornictwa przemysłowego, grafiki oraz pokrewnych w oparciu o następujące techniki prezentacyjne:

Interaktywna wizualizacja

To zupełnie nowa forma prezentacji, która zrodziła się z połączenia klasycznej wizualizacji oraz interaktywnej technologii rodem z gier komputerowych. Co najważniejsze łączy ona w sobie zalety obydwu tych światów. Od strony wizualizacji dostajemy realistyczne oświetlenie i jakość materiałów. Z drugiej, pełną swobodę w poruszaniu się po wirtualnej przestrzeni, wraz z interakcją w czasie rzeczywistym, oprawą muzyczną i innym detalami bardzo szczegółowo oddającymi realizm sytuacji. Całość bez problemu może być prezentowana w technologii 3D (stereoskopowo).

Stworzenie nowego medium wynikło głównie z potrzeby bardziej swobodnego i elastycznego odtworzenia różnych procesów. Typowe metody wizualizacyjne nie są w stanie zaoferować kompleksowego odzwierciedlenia oraz zawarcia tak dużej ilości informacji.

Jedną z kluczowych i najważniejszych zalet jest możliwość umieszczania prezentacji bezpośrednio na stronie internetowej, bez potrzeby przesyłania dużych plików tradycyjnymi metodami.


Wizualizacja i animacja

Klasyczna forma, oferowana przez nas w wykonaniu stylizowanym, foto-realistycznym, lub innym zależnie od potrzeb indywidualnych klienta. Dostosowujemy jakość i klimat generowanych obrazów do nieustannie zmieniających się tendencji na rynku.